Objednat

Zašlete nám nezávaznou objednávku

Pokuste se nám co nejvíce nastínit o kterou službu máte zájem. Můžete nám připojit odkaz na Váš dosavadní web, který chcete předělat, nebo nám zaslat projektové dokumenty. My Vás budeme v co nejkratší možné době kontaktovat a společně doladíme detaily.

  Všechny ceny služeb jsou orientační. Finální cenu Vám sdělí náš pracovník po vytvoření návrhu.

  Nejnižší ceny

  Abychom byli konkurence schopní, snažíme se naše ceny držet co nejniže při zachování vysoké kvality.

  Sociální sítě

  Není potřeba mít pět firem pro pět různých socialních sítí. S námi zvládnete vše najednou. V rámci služby Správa webu se Vám postaráme i o funkční propagaci na socialních sítích.

  Jednoduché ovládání

  Používáme prověřené redakční systémy, které jsou jednoduché na ovládání. Správu webu díky tomu zvládne každý.

  Správa PPC

  Nedaří se Vám prodávat Vaše výrobky na prodejních kanálech Amazonu, E-bay, nebo Aukru? Se službou „Správa webu“ už to nebude Vaše starost. Postaráme se o to za Vás v rámci jedné služby.

  Zákaznická podpora

  V případě využítí služby Správy webu jsme Vám k dispozici každý pracovní den. Získáte od nás telefonní kontakt na Vám přiděleného asistenta, který s Vámi během chvíle vše zařídí. U nás nehrozí nezvedání telefonů a týdny čekání na odpověď .

  Šetřete náklady

  Šetřete svojí peněženku s naší přehlednou fakturací. V případě využití služeb „Správa webu“, nebo „VIP E-Shop“, Vám každý měsíc zasíláme přehlednou fakturu s detaily, jako náklady na PPC kampaně, propagaci na soc. sítích, reklamu atd. i se statistikou výnosu dané služby.